Zakup psa to poważna decyzja.
Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani zakupem pieska konkretnie z naszej hodowli, będzie nam bardzo miło i serdecznie zapraszamy do kontaktu w okresie rezerwacyjnym (informacja z terminem najbliższej możliwości rezerwacji będzie aktualizowana na stronie).
Odpowiemy na nurtujące Państwa pytania, poznamy się nawzajem, poznamy oczekiwania, rozwiejemy wątpliwości i będziemy mogli powiedzieć, czy to pieski właśnie dla Państwa.
Naszym rodzinom zawsze służymy radą i pomocą w zakresie wychowania, żywienia, czy pielęgnacji.

Wybór hodowli to wbrew pozorom również ważna kwestia.
Przy tym wyborze warto zwrócić uwagę na to, w jakim miejscu i warunkach wychowywane są szczenięta.
W naszej hodowli rozwój szczeniąt możecie Państwo śledzić dzięki licznym zdjęciom i filmikom z miejsca gdzie dorastają nasze wypieszczone maleństwa- czyli z ich „sypialni-bawialni”, a przy odbiorze zobaczyć to miejsce.
Wczesna socjalizacja ma ogromny wpływ na rozwój fizyczny i psychiczny pieska.

Ważne jest, abyśmy nie wspierali pseudohodowli, gdzie w złych warunkach cierpią niewinne zwierzęta, ponieważ wtedy jesteśmy pośrednio za to odpowiedzialni.

Przeglądając ogłoszenia  można zaobserwować , jak wiele osób próbuje nieodpowiedzialnie rozmnażać psy, zazwyczaj nie prowadząc zarejestrowanej hodowli, proponując ,,randki”, nie znając pochodzenia rodziców, często trzymając psy w tragicznych warunkach.
Niestety dotyczy to również Maltipoo, w przypadku których bardzo łatwo można oszukać potencjalnego nabywcę.
Uważamy takie postępowanie za skrajnie nieodpowiedzialne i mówimy absolutne  ,,NIE”
Między innymi dlatego w naszej hodowli jest bezwzględny zakaz dalszego rozmnażania naszych szczeniąt.

Zastrzegamy sobie prawo sprzedaży, tylko osobom względem których będziemy absolutnie pewni, że zapewnią najlepszy z możliwych, kochający dom dla naszych szczeniąt.

Szczenięta z poprzednich miotów znalazły wspaniałe domy i kochających właścicieli, z którymi jesteśmy w kontakcie i chętnie służymy radą i pomocą w zakresie wychowania i pielęgnacji.
Mamy nadzieję, że również przyszłe szczeniaczki będą miały tyle szczęścia oraz, że przyszłym opiekunom przyniosą tyle radości co nam.